تبلیغات
از انتظار تا فرج - نحوه نوشتن محتوا برای وب سایت شما
 

 
نحوه نوشتن محتوا برای وب سایت شما
چگونه یک وبسایت را ایجاد میکنید، خوب، کامل؟ در حالی که پاسخ ممکن است بسته به اینکه شما با آن صحبت می کنید متفاوت است، کسانی که سایت های خوب را از سایت های کمتری بدست می آورند، موافق هستند که دسته بندی مناسب از مواد زیر:

طراحی زیبا
UX کاربر پسند
محتوای هوشمند
ما قبلا در مورد چگونگی طراحی یک وب سایت خیره کننده بحث کرده ایم و ما نیز در مورد موضوع پیچیده و مهم دیگر که طراحی UX را پوشش می دهد را بررسی کردیم و اکنون ما اینجا هستیم که محتوای قاتل را صحبت کنیم.

در اینجا مقادیر محتوای اصلی که باید در وب سایت خود داشته باشید، و نحوه اطمینان از اینکه پیام شما درست است.چگونه یک وبسایت را ایجاد میکنید، خوب، کامل؟ در حالی که پاسخ ممکن است بسته به اینکه شما با آن صحبت می کنید متفاوت است، کسانی که سایت های خوب را از سایت های کمتری بدست می آورند، موافق هستند که دسته بندی مناسب از مواد زیر:

طراحی زیبا
UX کاربر پسند
محتوای هوشمند
ما قبلا در مورد چگونگی طراحی یک وب سایت خیره کننده بحث کرده ایم و ما نیز در مورد موضوع پیچیده و مهم دیگر که طراحی UX را پوشش می دهد را بررسی کردیم و اکنون ما اینجا هستیم که محتوای قاتل را صحبت کنیم.

در اینجا مقادیر محتوای اصلی که باید در وب سایت خود داشته باشید، و نحوه اطمینان از اینکه پیام شما درست است.


صفحه اصلی - نگه داشتن چیزهایی استقبال و مرتب نگه دارید
صفحه اصلی شما، دامنه خوش آمدید وب سایت شماست - به طوری که متن که شما انتخاب می کنید برای قرار دادن اینجا نه تنها مرحله برای بقیه وب سایت خود را تعیین می کند، این عامل تعیین کننده ای است که چطور اولین برداشت شما دریافت می شود. و همه می دانند: این اولین تصور است که بیشترین تعداد را دارد. پس ناامید نشو متن در صفحه اصلی شما باید با صدا و تنوع منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد - و باید حداقل به اندازه مورد نیاز برای دریافت پیام خود در سراسر آن نگهداری شود. اساسا باید به 5 سوال اصلی پاسخ دهیم - بعضی از آنها عبارتند از: نام کسب و کار شما، آنچه شما انجام می دهید / چه کسی هستید، چه می توانید ارائه دهید یا چه سود شما را برای بازدیدکنندگان سایت شما ارائه می دهیم. در حالی که شما می توانید برخی از اطلاعات اضافی در مورد محصولات خود را اضافه کنید و یا کسب و کار خاص خود را، شما واقعا باید به این عناصر اطلاعات پایه. اما نگران نباشید - شما می توانید اطلاعات بیشتر و متن را در صفحات دیگر وب سایت خود اضافه کنید.

درباره بخش - بگو هر کس که هستی
در این مورد به این فکر کنید: هنگامی که در وبسایت شخصی قرار می گیرید و روی صفحه «درباره ما» کلیک می کنید، انتظار دارید که آن را پیدا کنید؟ اکثر مردم خوشحال خواهند شد که یک بخش متن آموزنده را بیابند که جزئیات آن را در پشت این کسب و کار ببیند و هدف وب سایت آنها چیست. در حالی که می خواهید مطمئن شوید که متن را بنویسید که به صراحت به این سؤالات پاسخ دهد، همچنین باید تعادل مناسب و جزئیات را پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم آن را در کنار هم نگه دارید، در حالی که اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مهمی را که کسب و کار شما را خاص می کند، شامل می شود. اگر واقعا میخواهید جزئیات پیچیده را شامل شود و همه چیز را از آغاز کسب و کار خود به عملیات کنونی و سرگرمیهای مورد علاقه خود و از همه چیز بگنجانید، بهتر است متن خود را به بخشهای قابل هضم عنوان کنید. به این ترتیب وقتی مردم میخواهند درباره شما بیشتر یاد بگیرند، با یک پاراگراف بسیار طولانی غرق میشوند که باید آنها را از بین ببرند تا اطلاعات مورد نظرشان را پیدا کنند. آنها احتمالا آن را نخوانده اند.

درباره ما صفحه
صفحه محصول - بهبود Merch خود را با توصیف ستارگان
اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید، متن که در صفحه محصول شما زندگی می کند بسیار مهم است. نام و توضیحات محصول بزرگ می تواند تفاوت بین افرادی که در حال مرور محصولات خود هستند و خرید کنند. و اگر ما باید حدس بزنیم، احتمالا بیشتر علاقه مند به خرید مردم می شوید. اگر این مورد باشد، زمان اضافی برای نوشتن توضیحات فردی از محصولات شما، یک سرمایه گذاری ارزشمند است. به جزئیات به همان اندازه که ممکن است بروید - مطمئن شوید که ابعاد مشخصی را ارائه دهید و توصیف کنید که چه چیزی این محصول را خاص و ارزش خرید می دهد.

صفحه تماس - گرفتن آسان در لمس به عنوان پای
خبر خوب: اگر افراد به صفحه تماس شما نگاه می کنند، شانس خوبی است که آنها می خواهند با شما صحبت کنند. این قطعا به این معنی است که شما نمی خواهید توپ را پس از آنکه آنجا بود بکشید - قصد دارید که آنها را با دعوت کردن متن درگیر کنید. به طور کلی، بهتر است متن را در این صفحه حفظ کنید. افرادی که به این بخش از وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند هدف خاصی دارند، پس زمان زیادی را تلف نکنید و آنها را از طریق متن های زیادی جست و جو نکنید تا بتوانند پیام شما را بفروشند. در دو کلمه: مختصر باشد

با ما تماس بگیرید
پاورقی - نزدیک به سبک
بسیاری از صاحبان وبسایت توجه خود را که شایسته است، در سایت خود قرار نمی دهند. و این قطعا یک اشتباه است - پائین وب سایت شما املاک واقعی است! بسته به نیازهای وب سایت شما می توانید انتخاب کنید که عناصر مختلف را به پاورقی خود اضافه کنید مانند آیکون های اجتماعی، اطلاعات تماس خود و یا بیشتر - راه های زیادی برای خلاقیت با پاورقی وب سایت شما وجود دارد. اما اگر ما در حال صحبت کردن با محتوا هستیم، مورد علاقهمان این است که از یک نقل قول استفاده کنیم که با ارزشهای تجاری شما مطابقت داشته باشد یا یک مشتری مثبت از مشتری.

CTAs - تولید عمل با دکمه ها
دکمه های تماس به عمل اساسا قهرمانان غیرقانونی از بیشتر وب سایت های خوب هستند. در حالی که انواع مختلف سایت ها ممکن است اهداف بسیار متفاوت را داشته باشند، آنها تمایل دارند یک هدف مشترک را به اشتراک بگذارند: افراد را برای تکمیل یک عمل به اشتراک بگذارید. آنچه که ممکن است این عمل ممکن باشد متفاوت باشد - برای یک فروشگاه آنلاین ممکن است برای خرید یک نمونه کارها برای یک عکاس باشد، ممکن است یک جلسه را رزرو کنید. موثرترین راه برای به دست آوردن بازدیدکنندگان سایت شما از طریق کلیک کردن و تکمیل این مراحل با استفاده از دکمه هایی است که نه تنها به روشنی یک عمل را نشان می دهد بلکه شما را جذب می کند. هنگامی که به CTA کامل می آید، برخی وجود دارد


::
نویسنده : علی خانی نژاد
تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی مژدهی سه شنبه 22 خرداد 1397 07:01 ب.ظ
عاااااالی بود
کسب درآمد به دلار یکشنبه 20 خرداد 1397 11:24 ب.ظ
بهترین سیستم کسب درآمد به دلار رو خواستم بهتون معرفی کنم که هیچ مشکلی با ایرانیا نداره و به راحتی به وبمانی پرداخت میکنه و همانطور که میدونی راحت پول وبمانی رو میتونی نقد کنی آموزش و پشتیبانی هم با من
به سایت من یه سر بزن و هر سوالی داشتی رو هم بپرس
popunder.blog.ir
کسب درآمد به دلار یکشنبه 20 خرداد 1397 10:01 ب.ظ
بهترین سیستم کسب درآمد به دلار رو خواستم بهتون معرفی کنم که هیچ مشکلی با ایرانیا نداره و به راحتی به وبمانی پرداخت میکنه و همانطور که میدونی راحت پول وبمانی رو میتونی نقد کنی آموزش و پشتیبانی هم با من
به سایت من یه سر بزن و هر سوالی داشتی رو هم بپرس
popunder.blog.ir
خرید پاور بانک جمعه 17 فروردین 1397 03:04 ب.ظ
بسیار عالی بود ممنون از شما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر